Wpisy użytkownika trendygirls z dnia 13 maja 2011

Liczba wpisów: 1

trendygirls
 
Mirela:
Witajcie. Od roku mam paletkę z cieniami firmy Ruby Rose. Jak ją kupiłam nie miałam jeszcze bloga, ale przynajmniej teraz mogę wam powiedzieć jaka jest naprawdę. Kupiłam ją na allegro.

Sprzedawca pisał:
Luksusowa linia cieni do powiek Ruby Rose,
przeznaczona do profesjonalnego makijażu oczu. Ta doskonała paleta cieni to coś, czego nie może zabraknąć w żadnej damskiej kosmetyczce. Dzięki szerokiej gamie odcieni możesz pomalować swoje oczy jak tylko zechcesz. Nasycenie cieni nie jest zbyt nachalne ani też zbyt słabe. Nie osypują się ani nie wałkują, zapewniają trwały makijaż przez wiele godzin. Są przebadane dermatologicznie więc nie będziesz narażona na uczulenia czy podrażnienia. Cienie Ruby Rose są niebywale trwałe, ich idealna konsystencja sprawia, że zachowują swą kolorystykę bardzo długo.
Nie rozmazuja się, nie zbierają się w załamaniu powiek. Doskonałe zarówno do makujażu dziennego jak i wieczorowego. Wszystko to opakowane w eleganckie pudełeczko z lusterkiem i dwoma aplikatorami. Są niezwykle wydajne, starczają nawet na kilka lat.

A oto kilka moich informacji:
W paletce mieści się 88 cieni do powiek. Głównie są to odcienie perłowe, kilka brokatowych. Paletka zawiera odcienie od popielato niebieskich, poprzez fiolety i róże, a kończąc na brązach i zieleniach. Cienie nie obsypują się ani też nie ważą na oczach oraz zachowują swój kolor i kremową konsystencję. Makijaż bardzo długo utrzymuje się na oczach. W paletce jest spore lusterko oraz dwa aplikatory.
Naprawdę jest to produkt warty uwagi. Polecam tę markę.
Czekajcie na zdjęcia makijaży:)
A oto kilka zdjęć tej paletki:
Pokaż wszystkie (4) ›