Wpisy użytkownika trendygirls z dnia 16 maja 2011

Liczba wpisów: 3

trendygirls
 
Patrycja:
Chce Wam pokazać moje charmsy. Długo je zbierałam, ale w końcu nazbierała się niezła sumka. Wszystkie pochodzą z AVON-u.
W moim zestawie znajdują się charmsy w kształcie serduszka, gwiazdki, kremu anew, kulki, katalogu avon, perfum far away, szminki, serduszka z cyrkoniami, znaczek stop przemocy, śnieżynki, żółwia, czereśni, torebki, biedronki, kostki, jabłuszka, żaby, buta i liścia. Bransoletki także pochodzą z avonu.
Które Wam się najbardziej podobają?
A oto kilka zdjęć:
  • awatar Dillerka Czekolady: Faktycznie widzę, że nie mam po co trzymać tym bardziej że nie jestem do nich przekonana i komunią zalatują :D
Pokaż wszystkie (1) ›
 

trendygirls
 
  • awatar RoseBonbon: Koronka, motyw kwiatów, pastele...Kocham to:) Fajnie, że wstawiłyście te zdjęcia. Szukałam intensywnie bluzeczki w kolorze mięty i widzę, że dostanę taką w H&M :)
  • awatar trendygirls: @RoseBonbon: Polecamy się na przyszłość:-)
Pokaż wszystkie (2) ›
 

trendygirls
 
Patrycja:
Dziewczyny potrzebuje Waszej pomocy. Bardzo mi na tym zależy. Nie wspominałam o tym, ale zaręczyłam się z moim chłopakiem(teraz już narzeczonym) i mamy ustaloną datę ślubu.
W naszym lokalnym radiu ogłoszono konkurs na piękną pannę młodą. Do wygrania jest bon na suknie ślubną, obrączki lub zabiegi kosmetyczne.
Postanowiłam wziąć udział.

Proszę o wsparcie smsami. Treść smsa to:
panna.31 na nr 72601

więcej informacji znajdziecie tu: www.radiopark.com.pl/index.php…

Dziękuje za każdy oddany głos. Nie ukrywam że bardzo mi na tym zależy. Pozdrawiam