Wpisy użytkownika trendygirls z dnia 17 maja 2011

Liczba wpisów: 1

trendygirls
 
Mirela:
Od rana mam szalony dzień. Obudziła mnie Iza mówiąc, że została sama w domu a jej pies szczeni się. Iza nie wiedziała co robić, ale psinka była dzielna i sama poradziła sobie. Gdy do niej przyjechałyśmy to już leżały 4 śliczne szczeniątka. Teraz trzeba je dokarmiać bo matka nie ma na tyle pokarmu. Szczeniaki naprawdę są urocze.

A tak właściwie to wpis jest o pędzlach do makijażu. Uważam, że podstawą dobrego makijażu są odpowiednie przybory. Ja dzisiaj opowiem Wam o moim zestawie pędzli.
Mój zestaw znajduje się w ochronnym etui. Wszystkie pędzle są wykonane są z wysokiej jakości naturalnego, nie powodującego podrażnień skóry włosia (sobola ,lisa, kucyka, kuny, borsuka, wiewiórki). Można je prać, włosie nie traci kształtu. W zestawie znajduje się 18 sztuk pędzli.

1. pędzel służy do omiatania twarzy, naturalne, delikatne włosie kozie.
2. duży pędzel do nanoszenia pudru sypkiego, prasowanego lub brązującego, delikatne włosie wiewiórki, owalne i paraboliczne ułożenie pozwala na równomierne nanoszenie pudru.
3. średni pędzel do nanoszenia pudru sypkiego, prasowanego lub brązującego delikatne włosie szarej wiewiórki,owalne i paraboliczne ułożenie pozwala na równomierne nanoszenie pudru.
4. pędzel do różu, skośny, włosie wiewiórki, poprzez zastosowanie odpowiednich technik łamania włosia pozwala osiągnąć różne efekty nakładania.
7 następnych jest przeznaczonych do nakładania cieni i są one o różnej wielkości. Wykonane są z włosia sobola.
12. pędzelek do wykańczania makijażu
oka, naturalne, aksamitnie miękkie
i elastyczne włosie sobola.
13. to szpiczasty pędzel do malowania ust, idealny do rozprowadzania pomadki, do stosowania konsystencji mokrych i suchych, naturalne włosie sobola.
14. i 15. to pędzle do malowania kresek eyelinerem o różnych grubościach. Wykonane z naturalnego włosia sobola.
16. jest aplikator do nakładadania cieni na powiekach.
17. kompaktowy grzebyk ze szczoteczką
do rozczesywania rzęs i do tuszowania, szczoteczka z syntetycznej szczeciny.
I 18. nylonowa spiralka do tuszowania rzęs
i brwi.

Jestem zadowolona ze wszystkich oprócz pędzli do pudru bo wychodzą z nich włosy.
  • awatar RoseBonbon: Rzadko kiedy suka nie daje sobie sama rady z oszczenieniem się. Mam nadzieję, że pokażesz nam kiedyś tutaj te małe psinki :)
  • awatar Camillle.: hm... a ile dziennie wykonujesz masaży? lub ćwiczeń biednych gdzie pacjent nie jest w stanie podnieść nogi, ręki w zależności od schorzenia i musisz ty ją podnosić, unosić, podtrzymywać? Lub wykonujesz codziennie z pacjentem ćwiczenia?
  • awatar Camillle.: Ja na samym początku myślałam, że odpadną mi ręce, bo 25 pacjentów na masaż dziennie wydaje się ogromnie dużo... Ale teraz jest drugi rok + doszły mi te ćwiczenia to już w ogóle... Mam nadzieję, że nie przerwiesz tego co zaczęłaś :*!
Pokaż wszystkie (8) ›